Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas perima G. Barčauskas

Kauno miesto savivaldybės administracijos vadovų komanda antradienį sulaukė papildymo – po slapto balsavimo miesto taryba pritarė Gedemino Barčausko kandidatūrai direktoriaus pavaduotojo pareigoms užimti. Kandidatą į politinio pasitikėjimo poziciją teikė naujasis administracijos vadovas Tadas Metelionis.

„Esu architektas, urbanistas, todėl natūralu, kad miesto gražinimas ir planavimas bus vienos iš mano kuruojamų sričių. Pastaraisiais metais Kaunas stipriai pasikeitė į gerą – atnaujinti ir vis dar naujinami parkai, sporto, socialinė, inžinerinė infrastruktūra. Bet visada yra kur tobulėti. Kaunas ne veltui vadinamas upių miestu, todėl planuojame dar daugiau dėmesio skirti pakrantėms.

Nepamirštame ir tankiai apgyvendintų sovietinių kvartalų – sieksime kokybiško urbanistinės aplinkos atnaujinimo ir pritaikymo šiuolaikiniam miesto žmogui. Motyvacijos šiose pareigose tikrai netrūks, idėjų – taip pat. Dar kartą atidžiai peržvelgsime strateginį veiklos planą, kitus svarbius dokumentus ir tęsime darnų miesto vystymąsi“, – sako naujasis Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas G. Barčauskas.

Pastaruosius dvejus metus G. Barčauskas dirbo Kauno savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyriuje – nuo specialisto iki vedėjo pavaduotojo pareigų.

Savivaldybės administracijos vadovų komandoje taip pat darbuojasi direktoriaus pavaduotojo pareigas užimantys Paulius Keras ir Eglė Andriuškienė.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content