Planuojamų priverstinai nuvežti neeksploatuojamų transporto priemonių sąrašas

Raginame neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių savininkus pasirūpinti jomis ir kuo skybiu pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų. Be priežiūros palikto stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybę naudotis bendromis automobilių statymo vietomis, bet ir yra aplinkosaugos problema.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, nenaudojamas transporto priemones benrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama bauda nuo 70 iki 140 eurų (už pakartotinį nusižengimą – bauda nuo 140 iki 300 eurų). Be to, teismo sprendimu tokios transporto priemonės gali būti konfiskuojamos.

Informuojame, kad bus vykdomas neeksploatuojamų transporto priemonių, neturinčių savininkų ar kurių savininkai nėra žinomi, pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros. Jų metu automobiliai bus perimami savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimų dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

Pateikiame planuojamų priverstinai nuvežti transporto priemonių sąrašą. Automobilių savininkų prašome iki 2022 m. birželio 6 d. transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų. Nepatraukus automobilių iki nurodytos datos, jie bus nuvežti priverstinai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content