Kaunas pradeda registracijas į vasaros stovyklas: nuotykiai laukia kelių tūkstančių vaikų

Daugiau kaip 2,1 tūkst. Kauno mažamečių vasarą galės praleisti turiningai. Dvi dešimtys švietimo, kultūros ir sporto įstaigų bei nevyriausybinių organizacijų  nuo birželio iki pat rugpjūčio pabaigos pasirūpins kokybišku bei įsimintinu laisvalaikiu vaikams. Neformalųjį užimtumą dalinai finansuoja savivaldybė, o socialiai jautresnių grupių vaikams stovyklos – nemokamos. Registracija į veiklas startuoja gegužės 5 d.

„Šiemet vaikai galės leistis į žygius, pažintines ekskursijas po Kauną ir kitus Lietuvos kampelius, nerti į sporto ir edukacinius žaidimus gamtoje, kūrybines dirbtuves. Visas veiklas ves profesionalūs stovyklų vadovai, treneriai ir mokytojai. Sau patinkančią pramogą tikrai ras kiekvienas“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Ona Gucevičienė.

Kokybišku 7–18 metų vaikų laisvalaikiu rūpinasi 20 nevyriausybinių organizacijų, švietimo, kultūros bei sporto įstaigų profesionalai. Pirmosios stovyklos startuos iš karto po oficialių mokslo metų užbaigtuvių – pradinukams nuo birželio 12 d., o vyresniems – nuo birželio 27 d. 

Vasariškų pramogų metu bus ugdomi vaikų bendravimo įgūdžiai, skatinamas kūrybiškumas ir individuali meninė raiška. Ypatingas dėmesys skiriamas gamtos pažinimui, sportui ir žaidimams lauke, prasmingoms edukacinėms ir poilsinėms veikloms, istorijai bei kelionėms. Organizatoriai kvies tyrinėti gimtąjį Kauną arba pažinti Švenčionių, Trakų, Kėdainių, Šakių, Klaipėdos ir Prienų apylinkes. 

Išsami informacija apie veiklas jau dabar pasiekiama internetu: vaikai.kaunas.lt, o nuo gegužės 5 dienos 9 val.  tėveliai galės registruoti mažamečius į pasirinktas stovyklas. 

Skaičiuojama, kad vasaros metu iš viso pavyks užimti per 2100 vaikų ir paauglių. Beveik pusę jų sudarys socialiai jautrioje aplinkoje gyvenančių šeimų atžalos, kurioms stovyklos ir maitinimas pilnai kompensuojamas miesto. Dalis stovyklų taip pat pritaikytos negalios paliestiems vaikams, turintiems didelius ir labai didelius specialiuosius ugdymosi poreikius. 

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content