Dėl asfaltavimo darbų ribojamas eismas Taikos ir Savanorių pr. sankryžoje

Artimiausias dvi naktis, nuo 22 iki 6 val., Savanorių ir Taikos prospektų sankryžoje bus atliekami važiuojamosios kelio dalies asfaltavimo darbai. Tam, kad jie būtų atlikti laiku, kelininkai prašo vairuotojų nurodytomis valandomis rinktis kitus kelionių maršrutus.

Kiek anksčiau suremontavus Tvirtovės alėją ir Taikos prospektą liko susidėvėjusi ir duobėta Savanorių pr. sankryžos asfalto danga, jungianti šias gatves. Asfaltavimo darbai sankirtoje prasidės balandžio 28 d., naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Remontą planuojama užbaigti šeštadienį ryte. Dėl atliekamų darbų eismas sankryžoje nebus uždaromas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content