Eismo pokyčiai Neries krantinėje: dėl šilumos tinklų atnaujinimo uždaroma atkarpa tarp Sąjungos aikštės ir K. Griniaus gatvių

Po šv. Velykų, antradienį, Neries krantinės gatvėje dėl pradedamos šilumos tinklų rekonstrukcijos vairuotojams teks laikinai rinktis alternatyvius kelionių maršrutus. Bendrovei „Kauno energija“ pradedant beveik kilometro ilgio vamzdynų atnaujinimo darbus, bus uždaryta atkarpa tarp Sąjungos aikštės ir K. Griniaus gatvių. Pakeitimų sulauks 5-ojo troleibuso eismo tvarkaraštis, papildomai bus organizuojamas nulinis autobusų maršrutas. 

Darbus planuojama vykdyti dviem etapais. Pirmasis prasidės balandžio 19-ąją ir tęsis iki birželio 12 d. Kol vyks vamzdynų atnaujinimas, gyventojai raginami vadovautis į apylankas vedančiais kelio ženklais Sąjungos aikštės, K. Griniaus, Varnių, Panerių, Linkuvos ir kitomis gatvėmis. 

„Esant galimybei, visų vairuotojų prašome rinktis alternatyvius kelionių maršrutus. Kai kuriose aplinkinėse gatvėse vyrauja vienpusis eismas, tad primygtinai raginame stebėti kelio ženklus ir nuorodas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus“, – sakė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Antrasis darbų etapas prasidės birželio 13-ąją ir tęsis iki liepos 15 d. Jo metu šilumos tinklų rekonstravimo darbai bus atliekami Sąjungos aikštės gatvės važiuojamojoje dalyje.

Projektą įgyvendinanti bendrovė „Kauno energija“ keis senus ir susidėvėjusius magistralinio šilumos tiekimo tinklo vamzdynus, siekdama gyventojams užtikrinti didesnį šilumos tiekimo sistemos efektyvumą ir patikimumą. Bendras rekonstruojamos atkarpos ilgis – apie 900 metrų.

Dėl vykdomų darbų keisis viešojo transporto eismas:

  • 5-ojo maršruto troleibusai (Petrašiūnai–Kauno pilis) važiuos tik iki Kauno pilies;
  • nuo balandžio 19 d. papildomai bus organizuojamas 0-inis maršrutas (Panerių g.–Kauno pilis). Darbo ir poilsio dienomis autobusas važiuos Jonavos, Šv. Gertrūdos, Jurbarko, A. Kriščiukaičio, Neries krantinės, Sąjungos aikštės, Panerių, Varnių, Bijūnų, Neries krantinės, Varnių, Linkuvos, Sąjungos aikštės, Neries krantinės, Jurbarko ir Jonavos gatvėmis.

Informacija apie viešojo transporto maršrutus skelbiama: stops.lt/kaunas/

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content