Paskelbtas planuojamų priverstinai nuvežti, neeksploatuojamų transporto priemonių sąrašas

Kaunas ėmėsi griežtų priemonių kovai su be priežiūros daugiabučių kiemuose ar kitose bendrojo naudojimo vietose paliktais automobiliais. Vasario mėnesį perimti ir laikinam saugojimui išvežti pirmieji keli automobiliai, ilgus metus trūniję parduotuvės aikštelėje ir daugiabučio kieme Taikos prospekte.

Neeksploatuojami automobiliai – problema ir tarša

„Raginame neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių savininkus pasirūpinti jomis ir kuo skubiau pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų. Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis automobilių statymo vietomis, bet yra ir aplinkosaugos problema.“ – sakė Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Gatulis.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, nenaudojamas (neeksploatuojamas) transporto priemones bendrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama bauda nuo septyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų (už pakartotinį nusižengimą – bauda nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų). Be to, teismo sprendimu tokios transporto priemonės gali būti konfiskuojamos.

Planuojamas automobilių išvežimas

Informuojame, kad bus vykdomos neeksploatuojamų transporto priemonių,  neturinčių savininkų (ar kurių savininkai nėra žinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros, kurių metu automobiliai bus perimami Savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimą dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

Automobilių savininkų prašome iki ­­­2022 m.  balandžio 25 d.  transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų. Nepatraukus automobilių iki nurodytos datos, jie bus nuvežti priverstinai.

Planuojamų priverstinai nuvežti neeksploatuojamų transporto priemonių sąrašas

Eil. Nr. Markė, modelis Valstybinis registracijos numeris (jeigu yra) Identifikavimo numeris (VIN kodas) (jeigu yra ir galima nustatyti) Spalva

Transporto priemonės

buvimo vieta (adresas)

Seniūnija
1. SKODA OCTAVIA be Nr.   Juoda Marių g. 60A, Kaunas Petrašiūnų
2. VW GOLF ECE314   Mėlyna Elektrėnų g. 8N, Kaunas Petrašiūnų
3. CHEVROLET MATIZ be. Nr.   Mėlyna-žydra R. Kalantos g. 10, Kaunas Petrašiūnų
4. HONDA CIVIC ECM486   Raudona Baltų pr. 119A, Kaunas Šilainių
5. ŽIGULYS be. Nr.   Gelsva S. Šalkauskio g. 19 B, Kaunas Gričiupio
6. FORD TRANSIT NJ04TVD   Balta A.Ramanausko Vanago g. 1, Kaunas Eigulių
7. MAZDA be. Nr. JMZNB186240400599 Pilka Islandijos pl. 101, Kaunas Eigulių
8. PEUGEOT be. Nr. VF32S8HXF43676367 Balta Dubingių g. 39, Kaunas Dainavos
9. VW SHARAN be. Nr.   Žalia Antanavos g. 4, Kaunas Aleksotas
10. VW PASSAT be. Nr.   Juoda Siūlų g. 3, Kaunas Šančių
11. MAZDA be. Nr.   Raudona V. Krėvės pr. 87-89, Kaunas Dainavos
12. FORD FOCUS be. Nr.   Tamsiai mėlyna Šiaurės pr. 34, Kaunas Eigulių

 

[ssba]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content