Kaunas pradeda registraciją į miesto mokyklas: daugiau laiko tėvelių apsisprendimui ir mokslai arčiau namų

Kovo 15-ąją startuoja Kauno vaikų registracija į priešmokyklines ir vidurinio ugdymo programas. Priėmimo tvarka nekinta, tačiau tėvelių patogumui – visu mėnesiu prailgintas registracijos terminas. Siekiama užtikrinti, kad kauniečiai turėtų pakankamai laiko apsispręsti, o jų atžalos patektų į patogiausias ugdymo įstaigas.

„Lyginant su praėjusiais metais, mėnesiu paankstinome Kauno vaikų registraciją į miesto mokyklas. Tėveliai galės be streso įsivertinti ir apsispręsti, kurią ugdymo įstaigą norėtų lankyti jų vaikas. 

Mūsų siekis nekinta – norime, kad mažieji kauniečiai ne tik kokybiškai lavintųsi, mokytųsi moderniose patalpose, bet ir pamokas lankytų arčiau namų“, – kalbėjo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Pasak jos, pirmumas teikiamas vaikams, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Kauno mieste ir patenka į mokyklai priskirtą teritoriją, arčiausiai ugdymo įstaigos. Vertinant tėvelių prašymus, atsižvelgiama į gyvenamosios vietos deklaravimo datą, vaiko specialiuosius poreikius bei mokykloje jau besimokančius seses ar brolius. 

Tėveliai ar globėjai elektroninius prašymus gali teikti nuo kovo 15 iki gegužės 31 dienos, internetu imokykla.kaunas.lt. Negalint užpildyti prašymo informacinėje sistemoje, jis pateikiamas tiesiogiai pasirinktoje mokykloje. Kaip įprastai, vienas vaikas gali registruotis į dvi miesto  įstaigas. 

Jeigu tarp pasirinktų ugdymo įstaigų nėra priskirtosios mokyklos pagal deklaruotą gyvenamąją vietą savivaldybės teritorijoje, informacinė sistema ją priskirs automatiškai.

Priėmus visus Kauno miesto gyventojų vaikus, toliau registruotis galės ir norintieji iš kitų savivaldybių.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content