Svarbiausia informacija apie pasiruošimą ekstremalioms situacijoms

Pasirengimas ekstremalioms situacijoms apima rizikos vertinimą, veiksmų planavimą ir švietimą. Siekiant informuoti apie šiuos veiksnius, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos primena gyventojams, kad visą svarbią informaciją apie pasiruošimą ekstremalioms situacijoms galima rasti atsinaujinusioje https://www.lt72.lt/ svetainėje. 

Čia sužinosite, kaip pasiruošti prieš nelaimei atsitinkant ir kaip elgtis iškilus gamtiniams, techniniams ar socialiniams pavojams. Taip pat svetainėje skelbiamos instrukcijos apie tai, kaip pasiruošti Baltarusijos atominės elektrinės avarijai, kuo privalu pasirūpinti per 72 val. ir kitas aktualias naujienas. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content