Informacija apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms – interneto svetainėje LT72.lt

Kaip elgtis kilus gamtinės, techninės ar socialinės kilmės pavojui? Į visus šiuos klausimus atsakymus galima rasti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainėje www.lt72.lt, kuri skirta gyventojų švietimui. Joje taip pat pateikta informacija kaip elgtis įvykus atominės elektrinės avarijai ir kuo privalu pasirūpinti 72 valandas.

Šiemet Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas atnaujino tinklalapio dizainą. Jis tapo dar patogesnis ir paprastesnis lankytojams rasti reikiamą informaciją.

Padedant valstybės institucijoms buvo atnaujinti svetainėje patalpinti įvairūs patarimai, kaip elgtis gyventojui iškilus gamtiniams, techniniams ar socialiniams pavojams.

Atsižvelgiant į Lietuvos kaimynystėje pastatytą atominę elektrinę ir galimus pavojus, interneto svetainėje LT72 daug dėmesio skirta patarimams, kaip pasiruošti Baltarusijos atominės elektrinės avarijai.

Interneto svetainėje taip pat galima rasti informaciją apie šiuo metu šalyje esančią Covid-19 situaciją ir atsakymus į kitus rūpimus klausimus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content