Pasiskiepijusiems senjorams skiriamos SAM išmokos

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad siekiant paskatinti labiausiai pažeidžiamus visuomenės narius skiepytis nuo COVID-19 ir pagerinti epidemiologinę situaciją šalyje, jiems numatyta skirti vienkartines išmokas.

100 eurų dydžio vienkartines išmokas galės gauti  75 metų ir vyresni asmenys, kurie nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. dar nebuvo pasiskiepiję nuo koronavirsunės infekcijos. Ji taip pat bus mokama pilnai nuo COVID-19 vakcinuotiems senjorams bei tiems, kurie iki 2022 metų kovo 31 d. pasiskiepys stiprinančia 3-ąja vakcinos doze. 

Vienkartinę išmoką senjorai gaus pavedimu į banko sąskaitą arba ji bus pristatyta į namus kartu su pensija ar kita išmoka, kurią moka „Sodra“. 

SAM informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content