Net 26-uose Lietuvos miestuose – dovanos, kviečiančios į Kauną

Nors keliauti įdomu visais metų laikais, būtent rudenėjant, rugsėjo 27-ąją, Lietuva ir kitos šalys mini Tarptautinę turizmo dieną. Kasmet vis originaliau ją švęsti kviečia ir Kaunas, šiemet sumanęs esamiems ir būsimiems savo gerbėjams padovanoti šimtus nakvynių Europos kultūros sostine tapti besirengiančiame mieste.

Net 26-uose Lietuvos miestuose, nuo Kuršėnų iki Vilniaus, bendradarbiaujant su LP EXPRESS, rugsėjo 15 d. suslapstyta per 200 kuponų nakvynėms Kaune – visi jie „dvigubi“, tad kaunastiškų patirčių viso bus išdovanota daugiau nei 400. Paštomatų durelių kodai skelbiami feisbuko paskyroje „Kaunastika“ ir „Instagram“ paskyroje „It’s Kaunastic“.

Prie turizmo, verslo ir investicijų plėtros bei tarptautinės rinkodaros agentūros „Kaunas IN“ sumanytos idėjos netruko prisijungti dešimt draugiškiausių viešbučių Kauno mieste. Tai – šiemet iš pagrindų atnaujintas „Radisson Hotel Kaunas“, romantiškasis svetingumo kompleksas „Monte Pacis“, senamiestyje įsikūrę „Daugirdas“, „Amberton Cozy“, „Apple Economy“ ir „Best Western Santaka“ bei miesto centrą pažinti norinčiųjų pamėgti „Victoria Hotel“, „Hof Hotel“, „Magnus“ ir „Ibis Kaunas Centre“.

Organizatoriai pasirūpino, kad kaunastiškų naktų akcijos kuponai galiotų net 6 mėn. Taigi pasinaudoti Kauno miesto dovanomis spės ir planuojantys romantiškus pasivaikščiojimus rudenį, ir kalėdinių mugių entuziastai, ir tie, kurie nekantrauja sudalyvauti „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymo renginiuose sausį.

„Kada beatvyktumėte į Kauną, susidėliosite optimalų planą įkvepiančiam savaitgaliui – nuo pasivaikščiojmų gėrintis modernizmo architektūra, kas ypač įdomu medžiams numetus lapus, iki gastronominių atradimų, užburiančio laiko muziejuose ir teatruose ar malonaus apsipirkimo“, – užtikrina „Kaunas IN“ Turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė.

Anot jos, ypač patogus kelionės į Kauną „asistentas“ – žemėlapių serija „It’s Kaunastic“, kurioje – per tris dešimtis unikalių maršrutų, vedančių istorijos ir dabarties takais. Žemėlapiai – popieriniai ar patogiai pasiekiami adresu www.kaunastika.lt.

Kaunastiškų naktų akcija rugsėjo 15 d. vyks šiuose miestuose: Alytus, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Grigiškės, Jurbarkas, Klaipėda, Kretinga, Kuršėnai, Lentvaris, Marijampolė, Mažeikiai, Palanga, Panevėžys, Plungė, Radviliškis, Rokiškis, Šiauliai, Šilutė, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Utena, Vilnius, Visaginas.

VšĮ „Kaunas IN“ informacija 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content