Rugsėjo 1-ąją kauniečiai laukiami šventiniame Moniqué koncerte

Kaunas kviečia naujus mokslo metus pasitikti su gera nuotaika ir puikia muzika. Rugsėjo 1-ąją Nepriklausomybės aikštėje šventinę nuotaiką moksleiviams, jų tėveliams, pedagogams ir visiems kauniečiams dovanos viena žymiausių šalies atlikėjų – Moniqué.

Gyvo garso koncertas

„Visada gera sugrįžti į augantį Kauną ir sutikti laimingus žmones. Rugsėjo 1-oji – nostalgiją kelianti ir naują pradžią simbolizuojanti šventė, nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus bebūtume. Tad kviečiu visus susitikti ir rudenį pradėti su muzikos garsais bei plačiomis šypsenomis“, – į kauniečius kreipiasi dainininkė Monika Pundziūtė.

Šventinis Moniqué koncertas prasidės 17 val. Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios prieigose. Greta Kauno Soboro skambės žinomos ir pamėgtos atlikėjos dainos: „Dviese“, „Nenoriu grįžt namo“, „Promise“ ir daugelis kitų. Koncertas – nemokamas.

Nauji mokslo metai – klasėse

„Rugsėjo 1-ąją Kaune visuomet pasitinkame šventiškai. Šįkart tradiciją pratęsime koncertu prie Soboro, o rugsėjo 4 dieną, šeštadienį, kviesime tėvelius su vaikais atvykti prie Kauno pilies. Ten vyks vaikų būrelių ir užimtumo mugė „Pasirink“. Tegul rugsėjo pradžia būna smagi, o visi mokslo metai – turiningi ir rezultatyvūs“, – Kauno moksleiviams linkėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Planuojama, kad rugsėjo 1 d. visi mokiniai sugrįš į mokyklas mokytis kontaktiniu būdu. Naujuosius 2021–2022 mokslo metus iš viso pradės 150 Kauno miesto ugdymo įstaigų.

Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos Onos Gucevičienės, praėję mokslo metai tapo nemenku išbandymu ne tik nuotolinio mokymosi, bet ir socialinių ryšių palaikymo prasme.

„Žinia, kad mokiniai naujus mokslo metus pradės mokyklos suole, o ne per kompiuterio ekraną – dviguba šventė. Tad norisi palinkėti, kad ši rugsėjo 1-oji simbolizuotų naują, daug šviesesnę, pradžią – pasiilgtų mokytojų ir draugų kompanijoje“, – kalbėjo O. Gucevičienė.

Renginio metu dalyvių prašoma laikytis visų galiojančių COVID-19 saugumo reikalavimų.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija 

[ssba]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content