Aviacijos šventė sudrebins Kauną: įspūdingi pasirodymai ore, ekstremalios lenktynės ir pasaulinio garso atlikėjai

Kvapą gniaužiantys dangaus viražai, parašiutininkų šuoliai ir ratuotų transporto priemonių griausmas paskutinį šios vasaros šeštadienį (rugpjūčio 28 d.) kvies į tradicija tapusią Aviacijos šventę. Nemokamas renginys sugrįžta į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą Aleksote. Įspūdingą aviatorių šou papildys muzikiniai pasirodymai: Povilas Meškėla, legendinės grupės „Electric Light Orchestra“ hitus atliks dainininkas, gitaristas Phil Bates su Kauno simfoniniu orkestru, o šventinį vakarą scenoje vainikuos žinomas švedų didžėjus Mike Perry.

Programoje – išskirtiniai numeriai

„Aviacinio sporto varžybos S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vykdavo dar tarpukariu. Per paskutinius kelerius metus ši istorinė miesto erdvė gerokai atsinaujino. Tęsiant gražias aviacijos šventės tradicijas, kviečiu visus palydėti vasarą su trenksmu, pakėlus akis į dangų ir grožintis išskirtiniais aviatorių pasirodymais“, –  į šventę kviečia Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Aviacijos šventė Kauną pasveikins drauge su „Bike Show“ fiesta ir jos neatsiejama dalimi tapusiu baikerių paradu. Motociklininkų kolona, planuojama, apjuos miestą pagrindinėmis gatvėmis ir pakilimo taku įriedės į aerodromą. Čia prie plieninių žirgų prisijungs ir palyda ore – parasparnių pilotai bei kiti oreivystės entuziastai.

Žiūrovai Aleksote išvys akrobatinės grupės ANBO pasirodymus, garsėjančius savo unikaliais, techniškai ir emociškai itin sudėtingais grupiniais skrydžiais po tiltais, glausta bei stabilia rikiuote, virtuozišku pilotavimu labai nedideliame aukštyje.

Ieškodami naujų pasirodymų formų bei siekdami padaryti juos patrauklesniais žiūrovams, aerodromuose rengiamuose pasirodymuose grupė naudoja dirbtines skirtingų aukščių arkas, muziką, spalvotus dūmus ir kitus šou elementus.

Taip pat publiką pasveikins legendinis Lietuvos oro akrobatas Jurgis Kairys, pakilsiantis naktiniam skrydžiui su pirotechnika.

Tituluotas šalies padangių asas dalyvaus ir ekstremaliose „Drag“ lenktynėse – su lėktuvu prieš superautomobilius, galinčius 100 km/val. greitį pasiekti vos per tris sekundes. Jose startuos ir Lietuvos čempionas, žiedinių motociklų lenktynių pilotas Vidas Stankevičius su nemenkos galios plieno žirgu.

Svečiuose – atlikėjai iš užsienio

Koncertinę programą savo audringu pasirodymu pradės Lietuvos roko patriarchas Povilas Meškėla. Toliau šventę scenoje pratęs buvęs „ELO Part 2“ bei „The Orchestra“ narys, jau daugiau kaip 25 metus sėkmingai koncertuojantis įvairiose pasaulio šalyse Phil Bates.

Svečias iš Anglijos muzikos gurmanus pamalonins „Electric Light Orchestra“ kūriniais. Atlikėjui akomponuos Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko.

Vakaro pabaigoje savo geriausius hitus gros populiarus didžėjus iš Švedijos Mike Perry. Šis elektroninės muzikos žonglierius ypatingos sėkmės sulaukė prieš penkerius, išleidęs singlą „The Ocean”.

Muziejus po atviru dangumi

Aviacijos šventės svečiams paruošta ir pažintinė bei edukacinė programa. Aleksoto aerodrome visą dieną veiks aviacijos muziejus su ekspozicija po atviru dangumi.

Rugpjūčio 28-ąją, paskutinį vasaros šeštadienį, į šventę atvyksiančių šeimų taip pat lauks mugė ir batutų bei kitokių pramogų zona, į kurią bus galima patekti be ribojimų. Tačiau norintys stebėti koncertus tai galės daryti tik su galimybių pasu.

Daugiau informacijos internete: medusaconcert.lt.

Renginys nemokamas.

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content