Galimybė pasiskiepyti be išankstinės registracijos

Nuo kitos savaitės (rugpjūčio 16 d.) šalia didžiųjų Lietuvos prekybos centrų – „Maxima“, „Lidl“, „Iki“ ir „Rimi“, bus galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos.

Tai bus daroma šalia prekybos centrų atvyksiančiuose mobiliuosiuose vakcinavimo punktuose. Pastarieji prie kiekvieno prekybos centro veiks skirtingomis dienomis:

  • Rugpjūčio 16 d. (pirmadienį) 11 – 16 val. vakcinuotis bus galima šalia „Lidl“ parduotuvių;
  • Rugpjūčio 18 d. (trečiadienį) 11 – 16 val. – šalia „Maxima“ parduotuvių;
  • Rugpjūčio 23 d. (pirmadienį) 11 – 16 val. – šalia „Iki“ parduotuvių;
  • Rugpjūčio 25 d. (trečiadienį) 11 – 16 val. – šalia „Rimi“ parduotuvių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content