Prireiks kantrybės: darbų įkarščiui ruošiasi likusi Vilniaus gatvės dalis

Beveik prieš tris savaites prasidėjęs Vilniaus gatvės kapitalinis remontas įsibėgėjo – nuo Rotušės aikštės iki Birštono g. jau nuimta grindinio danga ir pradėta požeminių komunikacijų rekonstrukcija. Kaip ir buvo planuota, nuo rugpjūčio 2 d. veiksmas persikels į kitą atnaujinamos susisiekimo arterijos dalį, besitęsiančią iki pat Laisvės alėjos. Dėl gyventojų saugumo ši atkarpa taip pat bus laikinai uždaryta bent iki Kalėdų.

„Jau nuo kitos savaitės kantrybe teks apsišarvuoti likusios Vilniaus gatvės gyventojams ir verslininkams. Čia bus kasamos gilios tranšėjos, galinčios siekti iki 4 metrų, todėl joks eismas nebus įmanomas. Kapitalinis remontas prasidėjo sklandžiai ir viskas vyksta pagal planą. Rangovų atliekamus darbus prižiūri archeologai“, – sakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak MB „Praeities tyrimų instituto“ direktoriaus Simono Sprindžio, pirmasis archeologinių tyrimų etapas artėja pabaigos link. Tolesni darbai taip pat bus vykdomi bendradarbiaujant su rangovais.

„Svarbu paminėti, jog net ir aptikus archeologinių vertybių, gatvės kapitalinio remonto darbai nebus stabdomi ar neįmanomi. Net jei archeologams ir reikėtų detaliau ištyrinėti vieną ar kitą vietą, rangovas savo darbus tuo metu galėtų vykdyti šalia“, – teigė S. Sprindys.

Bendrovė „Kauno vandenys“ dar šiais metais planuoja iš pagrindų atnaujinti giliai po žeme esančius nusidėvėjusius centralizuotus vandentiekio ir nuotekų tinklus. Taip pat bus atskirta mišri nuotekų surinkimo sistema, kuri pagerins bendrą situaciją mieste.

Kol vyks Vilniaus g. kapitalinis remontas, statybvietėje taip pat darbuosis bendrovės „Kauno energija“, ESO ir „Kauno gatvių apšvietimas“. Tik atlikus darbus po žeme bus atnaujintas grindinys.

Vieną seniausių miesto pėsčiųjų gatvių papuoš atnaujinti šviestuvai ir kiti mažosios architektūros elementai. Visus darbus planuojama užbaigti iki kitų metų vasaros.

Daugiau informacijos dėl Vilniaus gatvės kapitalinio remonto eigos ir kitų rūpimų klausimų – el. paštu [email protected]  arba telefonu +370 37 397 555.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content