Tęsiami asfaltavimo darbai Taikos prospekto atkarpoje nuo Savanorių pr. iki Studentų g.

Kelininkams sugrįžus į gatves, artimiausiomis savaitėmis vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į tęsiamus asfalto dangos klojimo darbus Taikos prospekte. Nuo penktadienio iki vasaros pradžios planuojamas gatvės asfaltavimas atkarpoje nuo Savanorių prospekto iki Studentų gatvės.

Jeigu nesutrukdys oro sąlygos, gegužės 21 d. Taikos pr. nuo Savanorių pr. iki Studentų g. bus asfaltuojama dešinės pusės pirma eismo juosta, o gegužės 26 d. – antra ir trečia juostos.

Gegužės 27 d. darbai persikels į kitą kelio pusę – planuojama asfaltą kloti atkarpos nuo Studentų g. iki Savanorių pr. pirmoje juostoje. Gegužės 28 d. ruošiamasi asfaltuoti likusias dvi juostas.

„Vairuotojams svarbu nepamiršti, kad asfaltuojamos prospekto dalys bus atitvertos, todėl būtina atkreipti dėmesį į laikinus kelio ženklus. Jeigu darbai vyks pirmoje eismo juostoje, važiuoti bus galima tik antra ir trečia juostomis, ir atvirkščiai“, – sakė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Be to, gegužės 21 d. nuo 12 iki 18 val. dėl vykdomų darbų bus uždarytas įvažiavimas į Taikos pr. sankirtoje su Basanavičiaus al. nuo Žemgulio g. pusės. Analogiškai šioje sankryžoje įvažiavimas į prospektą bus ribojamas gegužės 27 d. nuo 9 iki 18 val., tik šį kartą – nuo Savanorių pr. pusės.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content