Kauniečiai rūšiavimo ir ekologijos žinias tikrinosi egzamine

Balandžio 29 d. gyventojai galėjo laikyti „Atliekų kultūros“ egzaminą. Egzamino metu buvo galima pasitikrinti žinias atliekų tvarkymo srityje arba išmokti kažką naujo.

Kauno regione „Atliekų kultūros“ egzamine sudalyvavo 526 gyventojai. Aktyviausi buvo Kauno miesto gyventojai – 262. Nedideliu skirtumu atsiliko Jonavos rajono savivaldybė su 191 dalyvių.

Iš viso savo žinias „Atliekų kultūros“ egzamine Kauno regione išbandė 477 moksleiviai. Egzaminas buvo sudarytas, atsižvelgiant į dalyvių amžių. Pradinių klasių mokiniai turėjo atsakyti į 15 uždarų testo klausimų, tuo tarpu, visiems vyresniems teko 30 uždarų testo klausimų.

Įvertinus rezultatus vyresniųjų grupėje eksperto diplomą gavo 19 gyventojų, žinovo – 40, pažengusiojo – 176. Jaunesniųjų grupėje ekspertais buvo pripažinti 28, žinovais – 22 ir 27 pažengusiais dalyviai.

Kauno regione jauniausias dalyvis buvo pirmokas (7 metų), o vyriausias – 60 metų kaunietis.

Aktyviausia 5-12 klasių mokykla buvo Jonavos Senamiesčio gimnazija – 128 dalyviai. Nedideliu skirtumu atsiliko Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija – 108 dalyviai. Mažiausiųjų kategorijoje, t. y. 1-4 klasių, aktyviausia mokykla buvo Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla – 37 mokiniai. Panašiu dalyvių skaičiumi rungėsi Jonavos Senamiesčio gimnazija – 21 pradinukas ir 20 pradinukų iš Kauno Tirkliškių mokyklos-darželio 1A klasės.

Po 24 mokinius sudalyvavo iš Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos 5D ir 8B klasių, 23 mokiniai iš Kauno saulės gimnazijos 1F klasės. Dėkojame auklėtojoms, kurių dėka sudalyvavo tikėtina visa klasė.

Suaugusiųjų nuo 18 m. amžiaus grupėje aktyviausi buvo kauniečiai. Tuo tarpu Kėdainių rajoną atstovavo vienintelė egzamino dalyvė – 19 metų mergina.

Atsižvelgus į visų dalyvių skaičių, Kauno miesto savivaldybė drauge su „Kauno švara“ apdovanos 20 geriausiai pasirodžiusių dalyvių: geriausiai pasirodžiusius pradinukus, moksleivius ir vyresniųjų grupės dalyvius. Kiekvienas jų gaus gertuves, šokoladus, arbatų rinkinius ir kt. įvairius suvenyrus (Kauno miesto ir „Kauno švaros“ atributiką).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content