Gyventojai perspėjami dėl padidėjusio oro užterštumo

Vasario 24 d. dėl iš pietų, pietvakarių atkeliavusios oro masės, kietųjų dalelių koncentracijos šalies aplinkos ore buvo padidėjusios, o KD10 koncentracijos viršijo paros ribinę vertę Vilniuje, Kaune ir Jonavoje.

Vasario 25 d. iš pietvakarių, vakarų plūstančios oro masės vietomis dar atgins smulkiomis dalelėmis taršią oro masę. Vidurnaktį, t. y., prasidėsiančios vasario 26 d. naktį, bei ankstyvą rytą nuo Lenkijos atkeliaus dar ir sieros dioksidu užteršta oro masė, kuri greitai praslinks per Klaipėdos, Kauno, Vilniaus regionus.

Vasario 25 d. vyraus vidutiniškai palankios meteorologinės sąlygos aplinkos oro teršalų sklaidai, tačiau naktį iš vasario 25 d. į 26 d. oro užterštumas Lietuvoje dar bus juntamas. Vasario 26 dienos popietę atneštinės taršos turėtų nebelikti ir aplinkos oras savaitgaliui taps labai švarus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content