Kur kreiptis nukentėjus nuo smurto artimoje aplinkoje?

Jei artimoje aplinkoje patiriate smurtą – netylėkite. Kaune veikia Specializuotos kompleksinės pagalbos centras, teikiantis pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems žmonėms. Į jį gali kreiptis visi kauniečiai, susidūrę su sudėtinga situacija šeimoje.

Centro darbuotojai, iš policijos gavę pranešimą apie smurtą šeimoje, susisiekia su nukentėjusiuoju ir pagal poreikį teikia kompleksinę pagalbą (informavimo-konsultavimo, psichologinę, teisinę), tarpininkauja susisiekiant su kitomis institucijomis. Pagalba teikiama ir asmeniškai besikreipiantiems žmonėms.

Kreipkitės pagalbos Jums patogiu būdu:

Darbo dienomis nuo 8:00 iki 20:00 val. telefonu +370 679 31 930 arba el. paštu [email protected].

Pagalba yra nemokama ir konfidenciali.

Pasidalykite savo sunkumais ir išgyvenimais – kartu ieškoti išeities lengviau.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content