Patekti pas gydytojus bus galima ir šventiniu laikotarpiu

Kauno miesto poliklinikos padaliniai ir kitos pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios gydymo įstaigos šventes sutiks darbingai. Gyventojai, kuriems būtinos šeimos gydytojų, odontologų ar psichologų paslaugos, pas juos galės patekti ir švenčių laikotarpiu (gruodžio 25–27 d. bei 2021 m. sausio 2–3 d.).

Dirbs įprastu laiku

Šiomis dienomis privatūs šeimos gydytojų kabinetai, centrai, klinikos ir poliklinikos padaliniai dirbs joms įprastu darbo laiku tiek nuotoliniu, tiek tiesioginiu būdu. Prireikus, gyventojams bus teikiamos šeimos gydytojų (išskyrus imunoprofilaktikos, prevencinių programų ir profilaktinio sveikatos tikrinimo paslaugas), skubios odontologijos ir psichikos sveikatos priežiūros paslaugos.

Kauno miesto poliklinikoje bus galima gauti ir radiologijos, echoskopijos, endoskopijos, chirurgijos ir medicininės laboratorijos paslaugas.

Tiesa, medikams numatyti ir keli laisvadieniai – jie trumpam atsikvėpti galės gruodžio 24 ir sausio 1 dienomis.

Veiks mobilusis patikros punktas

Prireikus atlikti COVID-19 tyrimą, tai bus galima padaryti visu švenčių laikotarpiu. Kauno mobilusis patikros punktas dirbs visomis dienomis be jokių išeiginių. Tiesa, kaip ir visuomet, prieš vykstant atlikti testo būtina išankstinė registracija telefonu 1808 arba internetu 1808.lt.

Mobilaus patikros punkto darbo laikas:

24 d. 8:00–12:00

25 d. 12:00–16:00

26 d. 12:00–20:00

27 d. 8:00–20:00

Visu šventiniu laikotarpiu be laisvų dienų dirbs ir Karščiavimo klinika.

Tikslų pirminės ambulatorinės pagalbos įstaigų darbo laiką ir kontaktus galima rasti čia.

Daugiau informacijos apie koronaviruso situaciją Kaune: svarbu.kaunas.lt.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content