R. Šnapštienė palieka vicemero postą

Dvi kadencijas iš eilės su visuomeniniu judėjimu „Vieningas Kaunas“ į miesto savivaldybės tarybą išrinkta ir penkerius metus vicemere dirbusi doc. Rasa Šnapštienė pateikė prašymą atleisti iš užimamų pareigų bendru sutarimu. Ji ir toliau tęs darbą Kauno miesto taryboje.

„Tai yra asmeninis R.Šnapštienės apsisprendimas ir mes jį gerbiame. Tikiu, kad ji išliks stiprios komandos dalimi, toliau eidama Kauno miesto tarybos narės pareigas“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Galutinį sprendimą šiuo klausimu priims Kauno miesto savivaldybės taryba gruodžio 22-ąją vyksiančiame paskutiniame šių metų posėdyje.

„Esu dėkinga už suteiktą pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie reikšmingų procesų, kurie davė impulsą mūsų miestui augti. Neabejoju, kad kolegos išlaikys tą pagreitį, pasiektą per penkerius intensyvaus darbo metus. Stengsiuosi prisidėti prie jų tęstinumo aktyviai veikdama Kauno miesto taryboje“, – sakė R.Šnapštienė.

Kauno meras teigia vertinantis ilgametės pavaduotojos inicijuotus ir sėkmingai atliktus darbus, įgyvendintus projektus švietimo bei socialinių reikalų srityse. Pasak V.Matijošaičio, vicemerė palieka solidų kokybinį indėlį suburiant rezultato siekiančią administracijos vadovų bei vicemerų komandą: „Esu tikras, kad jauni ir ambicingi kolegos sėkmingai perims bei pratęs tuos darbus, kuriems tvirtą pradžią davė nuo pat pirmų dienų aktyviai veikusi vicemerė. Rezultatus lemia ne pavieniai žmonės, o bendras ir kryptingas darbas, siekiant bendrų tikslų. Veiklos čia tikrai netrūksta, todėl komanda turės susitelkti ir koncentruotis į šias svarbias miesto gyvenimo sritis.“

Paklaustas, kas galėtų perimti R.Šnapštienės vicemero pareigas vicemero, V.Matijošaitis patikino, kad paskubomis tokie sprendimai nebus priimami. Kurį laiką darbų tęstinumą tikimasi užtikrinti dabartinėmis miesto vadovų ir savivaldybės administracijos pajėgomis.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content