Keleivinių traukinių tvarkaraščių pakeitimai

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ baigė formuoti naują keleivių vežimo bendrovę su pasikeitusiu pavadinimu UAB „LTG Link”. 

„Nuolat sekame ir analizuojame keleivių srautus keleivinių traukinių maršrutuose, nagrinėjame keleivių atsiliepimus-prašymus, kiekvienais metais tobuliname traukinių eismo tvarkaraščius, atitinkančius keleivių poreikius”, – sakė bendrovės „LTG Link” generalinis direktorius Linas Baužys.

Šiuo metu yra parengtas ir Lietuvos transporto saugos administracijos patvirtintas naujas 2020/2021 metų traukinių eismo tvarkaraštis, įsigaliosiantis šių metų gruodžio 13 d.

Dėl sudėtingos situacijos šalyje ir visame pasaulyje bei sumažėjusių keleivių srautų, tvarkaraštis bus optimizuotas siekiant kuo efektyviau naudoti turimus traukinius ir maksimaliai atliepti vis dar keliaujančių žmonių poreikius. Naujausią informaciją apie traukinių tvarkaraštį rasite: https://naujitvarkarasciai.traukiniobilietas.lt/

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content