Kaunas: šių metų didžiausi pokyčiai ir kitų metų planai virtualiame renginyje

Jau gruodžio 10-ąją – aptarti besibaigiančius ir žvilgtelėti į ateinančius metus Kaunui – virtualiame susitikime pakvies devintasis Kauno tarptautinio verslo bendruomenės IBCK (angl. International Business Community of Kaunas) renginys. Jame Kauno miesto savivaldybės vadovai pristatys susisiekimo infrastruktūros, viešųjų projektų įgyvendinimo ir paties miesto įvaizdžio transformaciją, pokyčius bei kryptis.

Bendruomenė, leidžianti betarpiškai išgirsti vieni kitus

IBCK trumpiniu buvo pavadinta prieš trejetą metų susikūrusi iniciatyva, organizuojanti Kauno tarptautinio verslo bendruomenės susitikimus. Šių, kas keletą mėnesių vykstančių renginių metu, atviriems pokalbiams ir diskusijai kaskart susiburia mieste veikiančių tarptautinių ir vietos kapitalo verslų, mokslo bei savivaldos įstaigų atstovai. Susitikimai skirti padiskutuoti apie priemones, kurios šiandien ir netolimoje ateityje leistų toliau gerinti bendrąją investicinę aplinką Kaune bei kartu ieškoti sprendimų įvairiems iššūkiams, su kuriais susiduria verslas mieste.

Vienas iš verslo bendruomenės įkūrėjų, VšĮ „Kaunas IN“ – Kauno ekonominės plėtros agentūros – vadovas Tadas Stankevičius, sako, kad bene didžiausia šios iniciatyvos vertė yra galimybė betarpiškai girdėti vieniems kitus:

„Kai prie apskrito stalo pasikalbėti susėda miesto augimu besirūpinantys sprendimų priėmėjai, miesto ateitį auginantys švietimo įstaigų vadovai ir miestą savo sėkmei pasirinkę investuotojai, gauname labai išsamų, iš visų pusių nušviestą situacijos vaizdą ir girdime taiklių įžvalgų, kurias galime įtraukti į savo organizacijos darbotvarkę“.

Pasak T. Stankevičiaus, ne mažiau svarbi IBCK dalis – turimų kontaktų tinklo plėtra bei galimybė iš pirmų lūpų išgirsti pranešimus aktualiomis miesto plėtros, verslo aplinkos, talentų ir kitomis investicinės aplinkos temomis.

Artėjančio susitikimo temos: infrastruktūra, strateginė kryptis ir miesto įvaizdis

Kiekviename iš bendruomenės susitikimų siekiama pristatyti ir diskutuoti aktualiausiomis to meto temomis. Pavyzdžiui, aštuntasis, rugsėjį įvykęs susitikimas, buvo skirtas aptarti 2020-2021 mokslo metų studentų priėmimo į Kauno aukštąsias mokyklas rezultatus ir tendencijas bei skirti daugiau dėmesio esamai ir potencialiai  aukštųjų mokyklų ir verslo sąveikai.

Tuo tarpu gruodžio 10 dieną organizuojamame susitikime „KAUNAS2020: miesto pokyčiai ir perspektyva“, didžiausias dėmesys bus skiriamas apibendrinti šiuos, išskirtinius ir iššūkių nepagailėjusius 2020-uosius, bei žvilgtelėti į ateinančius  metus.

Renginio dalyviams, miesto pokyčius ir perspektyvas tiesiogiai pristatys Kauno miesto savivaldybės vadovai savo pranešimuose:

  • apie tiek verslui, tiek miestiečiams rūpimas infrastruktūros naujienas ir artimiausius planuojamus pokyčius papasakos Pauliaus Keras, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, pranešime „Susisiekimo infrastruktūra Kaune: šiandiena ir rytoj“;
  • miesto strategijos detalėmis dalinsis Kauno miesto mero pavaduotojas Andrius Palionis pranešime „Viešieji projektai Kaune ir miesto strateginė kryptis: 2020 ir ateitis“;
  • kaip ir kodėl kinta miesto veidas bei koks Kaunas regimas miestiečių ir miesto svečių, pristatys Kauno miesto mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Jarusevičius pranešime „Kauno įvaizdžio transformacija: iš „galima gyventi“ į augantį kaunastišką miestą“.

Renginys vyks virtualioje erdvėje – žiūrovai Kauno tarptautinės verslo bendruomenės (IBCK) susitikimą su Kauno miesto savivaldybės vadovais galės stebėti „Kauno dienos“ naujienų portale, „Kaunastic Business“ ir Kauno miesto savivaldybės „Facebook“ paskyroje esančioje tiesioginėje transliacijoje.

Susitikimo laikas: gruodžio 10 d., 15:00 – 16:40.
Registracija nėra reikalinga.

Išsami renginio informacija ir transliacija: ČIA

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

Nuotrauka: A. Aleksandravičius.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content