Informacija dėl karinių pratybų prie Jiesios tilto

Informuojame, kad Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono rezervo kariai 2020 m. rugsėjo 27 d. nuo 09:00 iki 14:00 val. rengiasi vykdyti inžinerinę geležinkelio tilto per Jiesios upę (prie Garliavos), tilto per geležinkelį (Marijampolės- Rokų pl.) bei piečiau nuo jo geležinkelio tilto per Jiesios upę žvalgybą. Dalyvaus iki 42 karių grupės be ginklų.

Užtikriname, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Užsiėmimų vadovai:

  1. Pratybų vieta – ltn. Modestas Landa, mob. +370 601 72 476;
  2. Pratybų vieta – ltn. Raminta Banišauskaitė, mob. +370 689 23 013;
  3. Pratybų vieta – ltn. Justas Kardišauskas, mob. +370 690 37 211.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content