Kauniečiai kviečiami dalyvauti apklausoje dėl savivaldybės teikiamų paslaugų

Kauno miesto savivaldybė, dalyvaudama projekte „Gerojo valdymo diegimas Lietuvoje“, organizuoja gyventojų apklausą apie savivaldybės politiką, sprendimų priėmimą bei jos teikiamas viešąsias paslaugas.

Norėtume sužinoti Jūsų nuomonę ar patirtį  apie savivaldybės veiklą bei atitikimą  Gerojo valdymo principams, nustatytiems Europos Tarybos strateginiuose dokumentuose.

Gerojo valdymo principai:

1.Dalyvavimo, atstovavimo, sąžiningo rinkimų organizavimo.

 1. Reagavimo.
 2. Veiksmingumo ir efektyvumo.
 3. Atvirumo ir skaidrumo.
 4. Teisėtumo.
 5. Etiško elgesio.
 6. Kompetencijos ir gebėjimų.
 7. Inovacijų ir atvirumo pokyčiams.
 8. Patvarumo ir ilgalaikės orientacijos.
 9. Stabilaus finansų valdymo.
 10. Žmogaus teisių, kultūrinės įvairovės ir socialinės sanglaudos.
 11. Atskaitomybės.

Apklausos anketą galite užpildyti, paspaudę šią nuorodą:

www.manoapklausa.lt/apklausa/1213499668/

Dalyvavimas šioje apklausoje yra savanoriškas, o visa jūsų pateikta informacija bus anonimiška, nebus įmanoma nustatyti individualių atsakymų.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content