Svarbūs vandentiekio atnaujinimo darbai Kaune

Drauge su naujo tilto per Nerį statybomis magistralėje A1 naujai perklojami ir vandentiekio tinklai Jonavos gatvėje. Nuo trečiadienio (rugpjūčio 26 d.) ryto numatoma vykdyti pagrindinius darbus – perjungti magistralines linijas Panerių gatvėje. Dėl to vienai parai sumažės tiekiamo vandens slėgis, gali laikinai suprastėti jo kokybė Jonavos gatvės, Centro, Vilijampolės, Šilainių ir Romainių mikrorajonų gyventojams.

Bendrovė „Kauno vandenys“ informuoja Kauno miesto ir rajono gyventojus, kad tęsiantis magistralinio kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda rekonstrukcijai ruože nuo 99,29 iki 100,47 km, statant naują tiltą per Nerį, tuo pačiu perklojami ir vandentiekio tinklai Jonavos gatvėje. Lygiagrečiai su Susisiekimo ministerijos įgyvendinamu projektu Valstybinės reikšmės kelyje nutiesta nauja „Kauno vandenų“ magistralė užtikrins kokybiškesnį vandens tiekimą anapus Neries upės.

Trečiadienį (rugpjūčio 26 d.) nuo 7 val. numatyta vykdyti magistralinių linijų perjungimo darbus Panerių gatvėje. Planuojama, kad jie tęsis visą parą, iki ketvirtadienio 8 val.

Vykstant šiems rekonstrukcijos darbams, Šilainių ir Romainių mikrorajonams vanduo bus tiekiamas sumažintu slėgiu iš Vilijampolės ribotos talpos rezervuarų. Vandens kokybės pablogėjimą šiomis dienomis gali pajusti Jonavos gatvės, Centro, Vilijampolės, Šilainių, Romainių mikrorajonų gyventojai.

„Maloniai prašome visų kauniečių ir Kauno rajono gyventojų šiuo laikotarpiu vandenį vartoti itin atsakingai ir taupiai, kiek įmanoma mažiau skiriant jo želdiniams laistyti, ypač nuo 17 iki 22 val. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės gyventojų supratingumo. Laikini sutrikimai netrukus atneš teigiamų rezultatų – turėsime geresnį vandenį ir kokybiškesnę infrastruktūrą jam tiekti“, –  sakė „Kauno vandenų“ technikos direktorius Darius Gražys.

Kilus kritiniams atvejams, kauniečiai gali kreiptis į UAB „Kauno vandenys“ Avarinę tarnybą tel. 8 800 20 000 (paskambinus, rinktis 4 temą).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content