Nuo šeštadienio eismo ribojimai J. Basanavičiaus alėjoje

Šį savaitgalį J. Basanavičiaus al. ties Taikos pr. vyks požeminių komunikacijų remontas. Nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio vakaro ši atkarpa bus nepravažiuojama.

Vairuotojams atvykstantiems nuo Radvilėnų pl. siūlomas apvažiavimas per J. Žemgulio g. Pravažiavimas nuo Taikos pr. link Radvilėnų pl. taip pat nebus galimas.

Atsiprašome už nepatogumus ir siūlome rinktis alternatyvius maršrutus.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content