Nuo pirmadienio A. Mickevičiaus gatvė – nepravažiuojama

Nuo pirmadienio iki rugsėjo vidurio A. Mickevičiaus gatvė taps nepravažiuojama. Ties susikirtimu su Laisvės alėja bus atnaujinama važiuojamoji dalis: sudėta tvirtesnė granito danga, o siūlės užpildytos specialia mastika.

Bent dvi savaites šis siūlių užpildas turės stingti – tai garantuos ilgesnį dangos tarnavimo laiką. Viešasis transportas šia gatve nevažinėja, o vairuotojai galės rinktis alternatyvius maršrutus per Maironio gatvę arba Vytauto prospektą.

„Laisvės alėja ir jos prieigos – miesto vizitinė kortelė, tad turime užtikrinti, kad čia viskas atrodytų nepriekaištingai”, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content