Svarbi informacija vairuotojams dėl Taikos prospekto rekonstrukcijos

Taikos prospekte šiomis dienomis vyksta bene intensyviausias rekonstrukcijos etapas. Vienu metu dirba net keturi rangovai: atnaujinami vandentiekio tinklai, šiluminės trasos, važiuojamoji dalis. Mestos didžiulės pajėgos, kad iki rudens spėtume atlikti pagrindinius darbus ir atnaujintume eismą, kuomet transporto srautai ženkliai išaugs.

Primygtinai prašome rinktis kitus maršrutus ir ypatingai vengti Taikos prospekto atkarpos tarp Birželio 23-iosios ir J. Basanavičiaus gatvių.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content