„Kauno santakos“ orkestrai paruošė ypatingą dovaną: muzika mieste skambės visą vasarą

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir Kauno bigbendas, dar nepasibaigus karantinui, pirmieji Lietuvoje atnaujino koncertinę veiklą, dovanodami savo muzikinius pasirodymus. Energingi kolektyvai neketina mažinti tempo visą vasarą ir kvies miestiečius bei svečius į muzikinius susitikimus gražiausiose Kauno erdvėse.

Šiais metais kauniečių  pamėgto vasaros koncertų ciklo „Parko muzika“ raktinis žodis – #Nusišypsok! Kodėl buvo pasirinkta tokia tema?

„Karantinas privertė mus sustoti ir į gyvenimus įnešė sumaišties. Pagaliau išsilaisvinę nuo kaukių ir griežtų ribojimų, nuoširdžiai nusišypsokime vieni kitiems – artimam bičiuliui, brangiam giminaičiui, kolegai ar tiesiog praeiviui gatvėje. Mėgaukimės skambančia muzika, skleiskime pozityvią energiją ir su šypsenomis sugrįžkime į įprastą gyvenimo ritmą.

Šįkart klausytojams paruošėme staigmeną – nemokami vasaros sekmadienių renginiai grįžta su triguba jėga, nes prie įprastai šiame koncertų cikle pasirodydavusio pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ prisijungs ir Kauno bigbendas bei Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“, – apie šių metų koncertų ciklą pasakojo įstaigos vadovas Vaidas Andriuškevičius.

Jau šį sekmadienį 17 val. Ąžuolyno parke prie Kauno miesto simboliu tapusios Stumbro skulptūros, koncertų ciklą tradiciškai atidarys orkestras „Ąžuolynas“ su žaviosiomis šokėjomis, kurie šiam koncertui paruošė naują nuotaikingą programą.

Kauno vizitine kortele vadinamas Kauno bigbendas šypsotis kvies liepos 12-osios vakarą labai romantiškoje ir visai neseniai atnaujintoje Kauko laiptų terasoje. Įsimylėjėliai šią vietą jau puikiai žino, o tie, kurie dar čia nėra buvę, turės puikią progą pažinti ją naujai, skambant svaiginančiam džiazui, susiliejančiam su fontano purslais.

Į kauniečių labiausiai mėgiamą Kalniečių parką mėgautis muzika vėl kvies orkestras „Ąžuolynas“, o rugpjūčio mėnesį Dainavos parke švelniai skambės ansamblio „Ainiai“ melodijos.

Visų koncertų pradžia – 17 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content