Kaune bus įrengta dar 10 elektromobilių įkrovimo stotelių: iš kauniečių laukiama pasiūlymų

Pastaraisiais metais į Kauno gatves išrieda vis daugiau elektra varomų automobilių. Viena to priežasčių – didėjantis įkrovimo stotelių tinklas. Šiuo metu mieste yra trys dešimtys elektromobiliams skirtų įrenginių, dar 10 modernių ir estetiškai atrodančių prietaisų planuojama pastatyti iki metų pabaigos.

Laukia pasiūlymų iš vairuotojų

Elektromobilių savininkai ar planuojantys juos įsigyti kauniečiai kviečiami siūlyti vietas, kur būtų patogiausia pakrauti draugiškas aplinkai transporto priemones.

„Sparčiai populiarėjant elektromobiliams, miestas privalo pasirūpinti jiems skirta infrastruktūra. Iš kauniečių laukiame pasiūlymų, kur galėtų būti įrengtos naujos stotelės. Galbūt prie parkų, poliklinikų ar kitose viešose erdvėse“, – sakė Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Gauti kauniečių siūlymai bus išanalizuoti ir apibendrinti, tuomet prasidės elektromobilių įkrovimo stotelių projektavimo ir įrengimo darbai. Pasiūlymų iš vairuotojų laukiama iki liepos 1 dienos, el. paštu: [email protected].

Pelnė prestižinį apdovanojimą

Stoteles gaminančios įmonės „Elinta Charge“ direktoriaus Igno Mikučio teigimu, Lietuvoje gaminamos įkrovimo stotelės CityCharge V2 ir CityCharge Mini2 yra įmonės flagmanai. Išmanios ir technologiškai pažangios vidutinio greitumo įkrovimo stotelės už savo dizainą yra pelniusios prestižinį RedDot produkto dizaino apdovanojimą.

„Kaunas yra nuostabus miestas, todėl nusipelnė estetiškai atrodančios įkrovimo stotelių infrastruktūros. Šios stotelės išsiskiria patrauklaus dizaino korpusu, kuris yra itin patvarus ir antivandalinis. Įrenginiai turi visas šiuolaikines išmaniąsias funkcijas: energijos balansavimą, apskaitą realiu laiku“, – teigė I. Mikutis.

Anot įmonės vadovo, elektromobilis yra ne ateitis, o dabartis. Jau dabar elektromobilių savininkai džiaugiasi nemokamu krovimu daugelyje Lietuvos miestų, kamščių aplenkimu važiuojant autobusų juosta, nemokamu arba pigesniu parkavimu. Svarbiausia, jog elektromobiliai mažina miesto taršą bei neskleidžia triukšmo.

Visas įkrovimo stotelių vietas galima rasti internete: https://www.plugshare.com/

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content