Nuo sofos ant dviračio persėsti kviečia „Škoda atradimai“

Trečius metus iš eilės interaktyvus žaidimas „Škoda atradimai“ kauniečius ir miesto svečius kviečia nupūsti dulkes nuo dviračių bei leistis į legendomis apipintų vietų, istorijomis alsuojančių kampelių paieškas Kaune ir Kauno rajone, taip pat susipažinti su spalvingiausiomis praeities Kauno asmenybėmis.

Išsiilgusiems pramogų – įdomiausi Kauno kampeliai

Nuo pirmosios vasaros dienos iki pat rugsėjo 30 d. visi dviračių sporto mėgėjai galės aplankyti net 50 vietų, kuriose gyveno, lankėsi ar įkvėpimo sėmėsi žymiausios su Kaunu ir Kauno rajonu susijusios asmenybės. Kauniečių itin pamėgtas žaidimas, kurį organizuoja Kauno „Škoda“ centras kartu su VšĮ „Kaunas IN“ ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, trečius metus iš eilės skatina miesto gyventojus bei svečius vasarą praleisti nuotaikingai bei aktyviai.

„Naujų potyrių bei atradimų tikrai bus kiekvienam: nuo tokių pasaulyje garsių personų kaip Napoleonas iki visiškai išgalvotų pasakų veikėjų kaip daktaras Kripštukas. Ratuotieji nuotykių ieškotojai galės išgirsti vieno žymiausių  XX amžiaus filosofų, Kaune gimusio Emanuelio Levino,  „Škoda“ įkūrėjo Vaclavo Klemento, legendinės Kauno senbernarės Bitės bei daugelio kitų istorijas. Šios įkvepiančios pažintys įtrauks tiek mažuosius smalsuolius, tiek suaugusius, tiek naujokus Kaune, tiek ilgamečius įdomybių ieškotojus“ – intriguoja Kauno „Škoda“ centro rinkodaros vadovė Ilona Skėrytė.

Leistis į nuotykius kvies bet kurią dieną

Žaidimas „Škoda atradimai“ – subalansuotas keliaujantiems dviračiu, bet tinka ir bėgikams ar žygeiviams. Didžiausias iniciatyvos privalumas – galimybė sau patogiu laiku aplankyti objektus, nes žaidimas vyks visą vasarą. Pernai metais projekte sudalyvavo net 2450 dalyvių, tad projekto organizatoriai tikisi dar didesnio žaidimo pasisekimo šiemet.

Orientuotis žemėlapyje, atrasti kiekvieną iš objektų bei sekti savo progresą padės išmanioji programėlė „Škoda atradimai“. Šalia kiekvieno iš objektų Kaune bei Kauno rajone yra įrengtas specialus kuoliukas, jį pasiekus ir nuskenavus QR kodą programėlė trumpai tekstu ar audio gido pagalba papasakoja apie šią vietą bei pažymi ją kaip aplankytą.

Aktyvumą skatins ir prizais

Pažinti Kauną bei Kauno rajoną skatins ne tik potyrių alkis, bet ir puikūs prizai. Visi iki rugsėjo 30 d. azarto kupini dalyviai aplankę bent 20 punktų turės galimybę sudalyvauti loterijoje ir pretenduoti į prizus: dviratininkų kuprines, raktų pakabukus bei pagrindinį prizą – „Škoda“ dviratį.

Iniciatyva „Pažink Kauną“ pradėta 2018-ais, siekiant paskatinti kauniečius bei miesto svečius ne tik rinktis sveikatai ir gamtai draugiškus judėjimo mieste būdus, bet ir pažinti įdomias, miestui svarbias, istoriškai reikšmingas ar mažiau populiarias Kauno vietas.

Kelionę pradėti galima parsisiuntus programėlę čia: Android ir iOS. Daugiau apie renginį galima sužinoti interneto svetainėje, Facebook arba „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content