Dėl baigiamųjų darbų ties „Mega“ – laikini eismo pokyčiai

Kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda atkarpoje ties PLC „Mega“ numatyta atlikti paskutinius darbus – pakloti viršutinį asfaltbetonio sluoksnį. Dėl to nuo ketvirtadienio iki penktadienio šioje magistralinio kelio A1 atkarpoje numatomi laikini eismo pokyčiai. Viešojo transporto grafikai išliks nepakitę.

Vakariniame Kauno krašte, ties prekybos ir laisvalaikio centru „Mega“, nuo pernai vykęs vienas iš grandiozinės rekonstrukcijos etapų pasiekė finišo tiesiąją. Balandžio 23–24 dienomis numatyta atlikti magistralės A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km baigiamuosius darbus. Jie vyks dešinėje kelio pusėje kryptimi Vilnius–Klaipėda.
Dviem darbo dienoms bus uždaryti užvažiavimai ir nuvažiavimai nuo vadinamojo „Megos“ viaduko per kelią A1 (Jotvingių–Užnerio g.).

Ketvirtadienį ir penktadienį, atvykdami iš Vilniaus pusės ir norėdami patekti į Vytėnus bei Šilainius, vairuotojai raginami rinktis alternatyvius maršrutus. Atvažiuojantiems nuo Klaipėdos čia vyksiantys kelio darbai netrukdys tęsti kelionę.

„Pastaruoju metu dėl karantino ženkliai sumažėjus žmonių ir transporto judėjimui, dabartinis laikotarpis ypač tinkamas įvairiems kelių tvarkymo darbams. Labai prašome vairuotojų supratingumo ir tolerancijos. Tai yra galutinis kelio dangos tvarkymas šiame rekonstrukcijos etape, paskutiniai asfaltavimo darbai. Netrukus čia turėsime idealias sąlygas sklandžiam transporto judėjimui“, – kalbėjo Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Pašnekovui antrino ir atsiprašymą už laikinus nepatogumus vairuotojams perdavė darbus vykdančios bendrovės „Fegda“ projektų vadovas Arnas Sudeikis. Pasak jo, vairuotojai jau spėjo įsitikinti ir ilgainiui dar geriau pajaus, kokią naudą sklandžiam eismui suteikia atnaujintas vienas didžiausių šalyje transporto mazgų.

Viešojo transporto keleiviams šie rekonstrukcijos darbai neturės beveik jokios įtakos. Nors neženkliai pasikeis viešojo transporto trasa, laikinai perkeliant stotelę „Biurų centras“ į kitą vietą, visi autobusų tvarkaraščiai išliks nepakitę.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content