Kvietimas teikti pastabas bei pasiūlymus dėl Kauno paplūdimių ir maudyklų įteisinimo

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. sausio 23 d. įsakymu Nr. V-76 patvirtintos Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ 9 punktą, Savivaldybė informuoja, kad šiuo metu rengiamas Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl Kauno miesto savivaldybės paplūdimių įteisinimo: Kauno marių-1 ojo, Kauno marių 2-ojo, Lampėdžio ir Panemunės. Šių paplūdimių maudyklos maudymosi sezono metu stebimos pagal maudyklų vandens kokybės tyrimų kalendorinį grafiką.

Prašome suinteresuotą visuomenės grupę (visuomenę, kuriai daro įtaką arba gali daryti įtaką aplinkosaugos srityje priimami sprendimai arba kuri yra suinteresuota sprendimų priėmimo procesu) iki š. m. birželio 3 d. pateikti pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus dėl šių Kauno miesto savivaldybės paplūdimių įteisinimo ir maudyklų stebėsenos Kauno miesto savivaldybės administracijai, adresu Laisvės al. 96, 44251 Kaunas, tel. Nr. (8 37) 42 32 06 arba el. p. [email protected]

Su Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu susipažinti galima čia

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content