Kauno viešbučių languose įžiebti vieningumo simboliai

Ketvirtadienio vakarą Kauno viešbučių langai sužibo užrašais 4U!, taip išreikšdami stiprybę bei vieningumą su kitais Europos miestais koronaviruso akivaizdoje.

Tarptautinė iniciatyva #Light4U įkvepianti neprarasti vilties kibirkšties net ir šiuo neeiliniu laikotarpiu Kaune buvo paminėta balandžio 16 dieną. Pasislėpus paskutinėms dienos šviesoms, nuo 21.30 iki 22.30, Kauno viešbučių šiandien dienai negyvenamuose kambariuose buvo įžiebtos šviesos kartu sudarančios simbolinį 4U! užrašą.

Budapešte, Vengrijoje, užgimusi idėja siekia atkreipti dėmesį į tolerancijos, bendruomeniškumo ir susitelkimo svarbą šiuo nelengvu metu. Kaip teigia akcijos sumanytojai, šis simbolinis gestas yra skirtas, pirmiausia, padėkoti medikams bei visiems, kurie kiekvieną dieną vis dar keliaują į darbus ir palaiko miesto gyvenimą. Taip pat, norima priminti, jog dabartinė situacija vienaip ar kitaip palietė mus visus, kad ir kuriame pasaulio kampelyje dabar bebūtume, kad ir kokia veikla beužsiimtume. Visgi, svarbiausia iniciatyvos žinute išlieka tai, jog net tamsiausias laikas praeina ir šviesos sugrįžta, ypač tada kai esame vieningi.

Iš kolegų Budapešte sulaukę šilto kvietimo prisijungti prie socialinės akcijos, jam atsispirti negalėjo viešbučio „Ibis Kaunas Centre“ atstovai. „Iniciatyva #Light4U – gražus mūsų visų susitelkimo gestas. Uždegta šviesa languose lai būna padrąsinimu ir viltimi kiekvienam iš mūsų sulaukti geresnės naujos dienos.“ – sako viešbučio direktorė Aistė Čistovienė. Ji primena rašytojos J. K. Rowling plunksna įamžintus žodžius „Laimė gali būti rasta net pačiais tamsiausiais laikais, jeigu kas nors primins, kad reikia įjungti šviesą“ ir siunčia viltingą linkėjimą „Lai įjungtos šviesos primena, kad „Ibis Kaunas Centre“ viešbutis visada lauks kiekvieno ir tikiuosi, kad mūsų vieningi veiksmai greičiau leis pasiekti to, kad grįžtume į įprastas vėžes“.

Atiduoti padėką bei išreikšti solidarumą ėmėsi ir „Park Inn by Radisson Kaunas“, teigdami, jog šiuo metu nėra nieko svarbiau už gerumą, kurį galime padovanoti vieni kitiems. „Mums malonu prisijungti prie iniciatyvos įžiebiant šviesas „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio languose padėkoti Kauno miesto gyventojams, liekantiems namuose. Kartu tai ir padėka visiems medikams, gelbėjantiems gyvybes ir dirbantiems negailint savęs. Esame ir stengiamės vieni dėl kitų – todėl tikime šūkiu #Light4U. Tuo pačiu dėkojame ir mūsų svečiams bei klientams, kurių labai pasiilgome. Laukiame, kada vėl galėsime visus pamatyti ir priimti į atnaujintus, dar komfortiškesnius kambarius“ – mintimis dalijasi ir intriguoja viešbučio direktorė Jūratė Rudienė.

Ši simbolinė akcija neturi pabaigos datos ir išliks prasminga iki tol, kol gyvenimas sugrįš į įprastą ritmą, nes padėkos visiems besiaukojantiems šiuo laikotarpiu bei vieningumo nebus per daug. Iniciatyvos organizatoriai kviečia visus Europos turizmo sektoriaus atstovus nelikti nuošalyje ir prisijungti bet kuriuo jiems patogiu metu. O įžiebus užrašą 4U! arba 4U savo languose pasidalinti šiuo gerumo gestu socialiniuose tinkluose, nuotraukas pažymint grotažymėmis #Light4Eachother, #Light4U, #Light4You.

Nuotr. autorius A. Aleksandravičius

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content