Svarbi informacija dėl kauniečių pervežimo iš Vilniaus ir Kauno oro uostų ir Klaipėdos jūrų uosto į Kauną

Kauniečiai, deklaravę savo gyvenamą vietą Kaune, ir kovo 24 dieną grįžę į Vilnių, Kauno rajoną ar Klaipėdą, yra izoliuojami 24 valandoms tame mieste, į kurį sugrįžo.

Visi izoliuoti Kauno miesto gyventojai, kurie nori grįžti ir izoliuotis Kaune, apie tai turi informuoti koordinatorių mob. nr. 867794119. Jų parvežimu ir apgyvendinimu bus pasirūpinta kitą dieną.

Prašome sekti informaciją.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content