Dėl informacijos skelbimo daugiabučių laiptinėse

Atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbtą karantiną, informuojame, kad pranešimai apie organizuojamą butų ir kitų patalpų savininkų balsavimą raštu dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pasirinkimo (toliau – pranešimas), butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu balsų skaičiavimo komisijos protokolai (toliau – protokolas), Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymai dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus skyrimo (toliau – įsakymas) nebus skelbiami namo laiptinėse ar kitose patalpų savininkams gerai prieinamose bendrojo naudojimo patalpose.

Pranešimai, protokolai, įsakymai yra skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.lt < Gyvenamasis būstas < Daugiabučių namų priežiūros tvarka.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content