Skelbiamas konkursas mažo ir vidutinio formato reklaminiams įrenginiams įrengti

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA VIETŲ, KURIAS KONKURSO TVARKA NUMATOMA SUTEIKTI MAŽO IR VIDUTINIO FORMATO REKLAMINIAMS ĮRENGINIAMS ĮRENGTI, KONKURSĄ.

Konkrečių vietų, kurių suteikimui skelbiamas šis konkursas, sąrašas, su nurodytais terminais nuo kada suteikiama konkreti vieta, ir techninė specifikacija – reikalavimai mažo ir vidutinio formato reklaminiam įrenginiui ir jo įrengimo (statymo) reikalavimai pateikiami savivaldybės interneto svetainėje https://www.kaunas.lt/verslas-finansai/prekyba-paslaugos-reklama/

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos nuo 2020 m. vasario 27 d. 8.00 val. iki 2020 m. kovo 26 d. 16.00 val. Savivaldybės administracijos  Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje (2 darbo vietoje) Laisvės al. 94, Kaunas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content