Pratęstas paveldotvarkos programos prašymų priėmimo terminas

Atsižvelgiant į Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Kauno skyriaus prašymą dėl didelio darbo krūvio, Kauno miesto savivaldybės programos prašymų priėmimas pratęstas iki 2020 m. kovo 13 d.

Daugiau informacijos: https://www.kaunas.lt/kultura-turizmas/parama-kulturos-paveldo-statiniu-valdytojams-kauno-miesto-savivaldybes-paveldotvarkos-programa/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content