Kauno miesto simfoninis orkestras rengiasi didžiosioms gastrolėms JAV

Nors daugybė nerealizuotų sumanymų dar likę šiam, į antrąjį pusmetį persiritusiam koncertiniam sezonui, tačiau penkiolika metų gyvuojantis Kauno miesto simfoninis orkestras bei jo vyriausiasis dirigentas Constantinas Orbelianas jau gyvena pasirengimo didžiajam įvykiui, iki kurio liko nepilni metai, rūpesčiais.

Algimanto Treikausko vadovaujamas Kauno miesto simfoninis orkestras rengiasi koncertiniam turui po Jungtinių Amerikos Valstijų miestus.

„2021 metams prasidėjus mūsų laukia pusantro mėnesio trukmės turas po Jungtines Amerikos Valstijas. Su mumis pasirodys Lietuvos atlikėjai. Tokie planai derinami su pianistu Robertu Lozinskiu ir pasaulyje geriausia operos soliste pripažinta  Asmik Grigorian. Planuojame 30 koncertų daugybėje Amerikos valstijų ir miestų, tarp jų – Los Andželas, Vašingtonas, Niujorkas. Kauno orkestras gros ir Majamyje, Floridoje, Nevadoje bei daugelyje kitų vietovių.

Į programą bus įtraukti keli lietuvių kompozitorių Eduardo Balsio ir Juozo Naujalio kūriniai. Pirmasis koncertas suplanuotas jau sausio pradžioje, Floridoje“, – pasakojo Eltai orkestro vadovas A. Treikauskas.

Jis pabrėžė, kad tiek pats koncertų JAV turas, tiek pasirengimas jam – didelis ir sudėtingas procesas, nes būtina ne tik preciziškai parengti puikią programą, bet ir pasirūpinti reklama, kelione, vizomis, nakvyne, atlikėjų dienpinigiais.

„Manau, šios gastrolės – labai svarbus įvykis orkestro gyvenime. Jos reikšmingos ir Kauno bei visos mūsų šalies kultūrai, nes iki šiol nė vienas Lietuvos muzikų kolektyvas nėra turėjęs tokio masto gastrolių, o Jungtinėse Amerikos Valstijose mes tikrai būsime pirmieji. Tad rūpesčių išties daug. Toms gastrolėms rengiamės ne tik vedami nemažų ambicijų, bet ir jausdami didelę atsakomybę“, – sakė A. Treikauskas – Kauno miesto savivaldybės įsteigto simfoninio orkestro vadovas.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content