Skelbiamas 2020 metų pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursas

Kauno miesto savivaldybė skelbia 2020 metų pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursą. Konkursas organizuojamas vadovaujantis Pavasario ir rudens mugių organizatorių parinkimo tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. birželio 1 d. įsakymu Nr. A-1667. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos Respublikoje registruoti juridiniai asmenys, kurie pagal įstatymus nėra bankrutavę ar bankrutuojantys, nėra likviduojami ar restruktūrizuojami, nėra su kreditoriais sudarę taikos sutarties, sustabdę ar apriboję savo veiklos.

Pavasario mugė gali būti organizuojama Vilniaus gatvėje, Rotušės aikštėje, Laisvės alėjoje 1 kartą pavasario sezono metu. Mugėje galima prekiauti tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, žemės ūkio ir maisto produktais, turi būti demonstruojami tradiciniai liaudies amatai, organizuojama kultūrinė programa. Norintys dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos lietuvių kalba surašytus dokumentus:

  • užpildytą nustatytos formos paraišką, patvirtintą konkurso dalyvio vadovo ar jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu;
  • Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą dokumentą ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos išduotą dokumentą arba valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad konkurso dalyvis yra įvykdęs įsipareigojimus, susijusius su mokesčių mokėjimu ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu. Dokumentai turi būti išduoti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki voko su paraiška dalyvauti konkurse registravimo dienos;
  • mugės schemą;
  • dokumentus, kuriuose yra duomenų, patvirtinančių konkurso dalyvio patirtį mugių ar panašių renginių organizavimo srityje.

Dokumentai užklijuotame ir užantspauduotame voke su užrašu ,,Pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursui” priimami ir registruojami nuo 2020 m. sausio 22 d. iki 2020 m. vasario 18 d. Savivaldybės administracijos  Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus (5 darbo vietoje) Laisvės al. 96, Kaunas. Išsamesnę informaciją suteiks Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vida Jasaitytė, Laisvės al. 92, 503A kab. (8 37) 42 40 76; 8 687 99104, el. paštas: [email protected]; Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Nomeda Prevelienė, Laisvės al. 96, 505 kab., tel. (8-37) 42 40 73, 8 698 03055, el. paštas: [email protected];. Konkurso komisijos posėdis vyks 2020 m. vasario 21 d. 13 val. 204 kab., Laisvės al. 96, Kaunas. Konkurso laimėtojas – pavasario mugės organizatorius – bus paskelbtas Kauno miesto savivaldybės interneto  puslapyje  www.kaunas.lt iki 2020 m. vasario 28 d. Susipažinti su konkurso sąlygomis ir gauti paraiškos formą konkurso dalyviai gali Savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus (5 darbo vieta) arba Savivaldybės interneto svetainėje  – https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/informacijos-teikimas-del-pavasario-ir-rudens-mugiu-organizavimo/

Informacija konkurso dalyviams: Vilniaus g. yra valstybės saugoma teritorija. Už leidimo įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomą teritoriją išdavimą yra privaloma Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta rinkliavos įmoka:  už leidimą įvažiuoti transporto priemonėmis, kurių bendroji masė ne didesnė kaip 3,5 t, vienai dienai – 6 eurai (Kauno miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 27 d. sprendimas Nr. T-644).

Pastaba – pildant paraiškos 3 punktą pildoma:

  • arba pirma pastraipa (nurodant vieną vienkartinį mokestį už 1 kv. m užimamo prekybos (paslaugų teikimo) ploto vieną mugės dieną,
  • arba antra pastraipa (nurodant skirtingose prekybos zonose skirtingus mokesčio dydžius).
  • Pavasario mugės organizatoriaus konkurso laimėtojas privalės pateikti suderinimą su rangovu dėl prekybos Laisvės alėjoje.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content