Sausį šilumos kaina Kaune 16,24 proc. mažesnė, nei pernai

2020–ųjų sausį dėl mažesnės kuro kainos centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune yra 16,24 proc. mažesnė, nei pernai tuo pačiu metu.

Šiuo metu centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune yra 4,59 ct/kWh be PVM. Pernai sausį šiluma Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke kainavo 5,48 c/kWh be PVM. Šį sausį šilumos kaina Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke yra mažiausia per pastaruosius penkerius metus ir yra sumažėjusi iki 2007 – 2008–ųjų metų šilumos kainos lygmens.

Grafike pavaizduotas centralizuotai tiekiamos šilumos kainos kitimas Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke per pastaruosius penkerius metus (2015 – 2020 metų sausio mėnesiais), ct/kWh be PVM:

Dažnai žmonės painioja šilumos kainą ir sąskaitas už suvartotą šilumą. Todėl svarbu suprasti, kad šilumos kaina ir sąskaita už suvartotą šilumą yra ne tas pats. Sąskaitos, kurios pateikiamos vartotojams kiekvieną mėnesį, yra šilumos kainos ir suvartoto šilumos kiekio sandauga. Kuo daugiau šilumos suvartojama, tuo didesnis yra mokėjimas už suvartotą šilumą.

O štai šilumos suvartojimas daugiausiai priklauso nuo pastatų būklės, reguliavimo ir lauko oro temperatūros.

Visą informaciją apie kainas, kainų dedamąsias, name suvartotą šilumą, vidutinius mokėjimus ir kitus duomenis galite rasti bendrovės interneto svetainės www.kaunoenergija.lt skiltyse „Gyventojams“ ir „Verslui“.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content