Ypatingai papuošta eglutė Kauno savivaldybėje: greta žaisliukų – kalėdiniai norai

Kauno Rotaract klubas drauge su miesto savivaldybe prieškalėdiniu laikotarpiu tęsia kilnią tradiciją. Savivaldybės pastato fojė stovinčią eglutę vėl puošia ne vien šventinės dekoracijos, bet ir atvirukai su kalėdinėmis svajonėmis. Šiemet akcija aprėpia dar daugiau norų – nuo vaikų iš nepriteklius patiriančių šeimų iki vienišų senelių ir beglobių gyvūnų. Juos išpildyti gali visi kauniečiai.

„Eglutė pasipuošė norais tų, kuriems labiausiai reikia šilumos ir gerumo. Kiekvienas iš mūsų gali tuos troškimus išpildyti ir taip prisidėti prie tikrų Kalėdų kūrimo! Tikime, kad kartu bendradarbiaudami galime sukurti geresnę aplinką šioms pažeidžiamoms socialinėms grupėms. Mums tai yra paskatinimas auginti projektą ir skleisti žinią, o taip pat džiugu matyti, kad judame teisinga linkme“, – kalbėjo Kauno Rotaract klubo atstovas Tomas Ivanauskas.

Tokia rotariečių iniciatyva Kaune vyksta nuo 2014 metų. Pernai šventiniu laikotarpiu ant eglutės kabėjo vaikų su negalia iš Vilijampolės socialinės globos namų bei miesto socialiai remtinų šeimų kalėdinės svajonės. Savivaldybės darbuotojų ir dosnių kauniečių dėka tąkart išpildyta daugiau kaip šimtas vaikų norų.

Šiemet į projektą įtraukti ne tik vaikai iš nepriteklių patiriančių šeimų, bet ir savų norų bei svajonių turintys vieniši seneliai, ir netgi beglobiai gyvūnai.

„Turime 160 vaikučių, 10 senelių ir 40 šuniukų norų. Žinome, kad visi jie su geraširdžių kauniečių pagalba bus išpildyti“ – sakė T. Ivanauskas.

Norintiems ir galintiems prisidėti prie šios gerumo akcijos tereikia paimti atviruką nuo eglutės su jame užrašytu noru, o jį išpildžius, iki gruodžio 26 dienos viską pristatyti į Kauno savivaldybės (Laisvės al. 96) klientų aptarnavimo langelį. Svarbu nepamiršti dovanėles grąžinti drauge su atviruku, kad jos nesusimaišytų ir greitai pasiektų tikslius adresatus.

Atvirukai su norais taip pat laukia ant projekto partnerių eglučių visame mieste: verslo centre „Kauno Dokas”, verslo lyderių centre „BLC“, Kauno Šv. Petro ir Pauliaus arkikatedroje ir verslo centruose „Arka” ir „Aušra“ bei UAB „Elinta“.

Daugiau apie kalėdinius renginius ir iniciatyvas Kaune: kaledos.kaunas.lt

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content