Kosminis Kalėdų paštas įsibėgėja: sveikinimai iš Kauno keliauja per pasaulį

Kosminių Kalėdų miestelis Kaune nepalieka abejingų. Gruodžio pradžioje čia startavęs kalėdinis paštas sulaukė didžiulio kauniečių ir miesto svečių susidomėjimo. Per pirmąją savaitę į margaspalvį pašto namelį Rotušės aikštėje atkeliavo šimtai laiškų su šilčiausiais linkėjimais.

Pašto dėžutė – namelis

Kauno miesto savivaldybė tęsia tradiciją prieš didžiąsias metų šventes įrengti Kalėdų paštą. Šiai akcijai paruošta keli tūkstančiai nuotaikingų „kosminių“ atvirukų, kuriuos galima rasti Kauno centre esančiose kavinėse ir kalėdinio miestelio informacijos namelyje. Norint išsiųsti sveikinimą artimiesiems ar draugams, tereikia atviruką įmesti į kalėdinio pašto dėžutę Rotušės aikštėje ir siuntimu bus pasirūpinta nemokamai.

Atvirukus noriai siunčia tiek suaugusieji, tiek ir mažieji kalėdinio miestelio svečiai. Greta šventinių sveikinimų jie nepamiršta išsakyti ir pageidavimų Kalėdų Seneliui.

Šiemet kalėdinis paštas dar patogesnis – pastebėjus didelį užsieniečių susidomėjimą, atvirukai pradėti nemokamai siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Švedija, Lenkija, Latvija ir net Japonija – šventiniai linkėjimai iš kosminių Kalėdų Kaune keliauja vis toliau.

Ruošia dar daugiau atvirukų

Jau pirmosiomis akcijos dienomis kosminiai Kalėdų atvirukai buvo žaibiškai išgraibstyti. Praėjusią savaitę gavėjams iškeliavo daugiau kaip 400 šiltų linkėjimų iš šventiško Kauno.

„Tai yra puikus rezultatas. Kol kas išsiųstų atvirukų skaičius dvigubai pranoksta pernykščius rezultatus. Kol kauniečiai ir miesto svečiai rašo linkėjimus, spaustuvėje jau ruošiama antra atvirukų partija“, – džiaugėsi Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Didelio susidomėjimo sulaukia ne vien kalėdinis paštas. Kauniečiai linksmai ir turiningai leidžia laiką įvairiose miestelio veikloje. Prie telefono būdelės Rotušės aikštėje vakarais nusidriekia eilės – lankytojams smalsu išgirsti Kalėdų Senelio balsą ir išvardinti jam savo norų sąrašus.

Vilioja įvairios veiklos

Kasdien veikiančios dirbtuvėlės kviečia svečius įdomiems užsiėmimams – nuo medinių atviručių ar saldumynų gamybos iki muzikos pamokų. Čia ypač aktyviai dalyvauja mažieji svečiai.

Visi norintieji prie ryškiaspalvės Kalėdų eglės puošnumo gali prisidėti iš namų atnešę savo žaisliuką su palinkėjimu. Eglutės viduje jų kasdien vis daugėja.

Šiemet į kalėdinį miestelį sugrįžo dar viena kauniečių pamėgta atrakcija – Kauno Kalėdų radijas. Jo grojaraštyje – apie 1000 puikiai žinomų dainų, kurias atrinkti padėjo patys kauniečiai. Šventinės melodijos jaukią atmosferą Rotušės aikštėje kurs iki pat Trijų Karalių šventės.

Plačiau apie kalėdinio miestelio pramogas ir šventiškai pasipuošusį miestą šią savaitę pasakoja ir laida „Kaunas Auga“. Jos vaizdo įrašą jau galima rasti internete: http://bit.ly/KauneKaledos

Išsami kosminių Kalėdų renginių programa: kaledos.kaunas.lt

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content