Pasaulinės turizmo dienos proga – kaunastiškos dovanos keliautojams ir naujoviškos ekskursijos

Penktadienį, rugsėjo 27-ąją visas pasaulis švenčia turizmo dieną – tai puiki proga pažadėti sau daugiau keliauti, išmėginti naujus maršrutus ir pasikviesti draugus aplankyti dar neatrastų objektų. Kad keliauti savo mieste ir šalyje būtų dar maloniau, „Kaunas IN“ su partneriais penktadieniui paruošė dovanų ir veiklų.

Kauno miesto turizmo, verslo ir investicijų plėtros bei tarptautinės miesto rinkodaros agentūra Pasaulinę turizmo dieną švęs su  transporto dalinimosi paslaugas teikiančia įmone „CityBee“. Būtent šios kompanijos automobiliuose keliauti iš taško A į tašką B susirengę kauniečiai penktadienį ras net 250 „It’s Kaunastic“ simbolika pažymėtų dovanų dėžučių.

„#kaunastic – tai jausmas, apimantis viešint, pramogaujant, gyvenant ir dirbant mūsų mieste, tad Pasaulinės turizmo dienos proga kartu su partneriais pasirūpinome, kad šis jausmas tik sustiprėtų, o dovanos paskatintų keliauti ir atrasti“, – sako „Kaunas IN“ turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė.

Automobiliuose paliktose dėžutėse keliautojai spalvingų teminių miesto žemėlapių komplektus ir „Kaunas IN“ partnerių dovanas. Nemokamais bilietais keliautojus apdovanos Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Maironio lietuvių literatūros muziejus ir Kauno miesto muziejus. „Caffeine“ turistaujančius sušildys kvapnia kava, „Lithuanian Pub Entry“ pavaišins desertu, o Pažaislio vienuolyne įsikūręs svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ vilios vėlyvaisiais pusryčiais.

„Žalgirio“ arenoje veikiantis restoranas „Sala“ kvies gėrintis Nemuno vaizdais pasivaišinti desertais ir kava, o mėgstančius aktyvias pramogas pradžiugins baidarių ekspertų „Vandens turistų“ dovanos. Pietaujančių keliautojų lauks verslo centre „Kauno Dokas“ įsikūręs „Fresh Buffet Medžiotojų užeiga“, o stilingai pernakvoti Kaune kvies viešbutis „Hof“. Mėgstančius keliauti su mažaisiais pradžiugins „Kaunas IN“ partnerių „CurioCity“ kuponai, o daugiau nei šimtą įvairių pramogų ir laisvalaikio idėjų talpinančias miesto dovanų korteles „It’s Kaunastic“ turizmo dienos proga įteiks „Gera dovana“.

Viskas, ką reikia padaryti susiviliojus aukščiau išvardintomis kaunastiškomis dovanomis – tai Pasaulinės turizmo dienos proga kelionei pasirinkti „CityBee“ automobilį. Vienas jų, beje, rugsėjo 27- ąją taps ypač kaunastišku. „It’s Kaunastic“ simbolika apklijuotas automobilis turės ir savo „broliuką“ sostinėje – taip nuspręsta dar paskatinti miestų draugystę bei vietinį turizmą. „Malonu, kad partnerystė su „CityBee“ nevienadienė – bus įdomu stebėti kaunastiško automobilio keliones po Lietuvą, tikimės, jo vairuotojai nepamirš savo fotosesijų pažymėti grotažyme #kaunastic“, – juokiasi I. Pažereckaitė-Kalėdienė.

Pasaulinę turizmo dieną tikrai nebus pamiršti ir nevairuojantys kauniečiai bei miesto svečiai. Šia proga „Kaunas IN“ kviečia į tris įkvepiančias ekskursijas „CityBee“ paspirtukais, kurias ves užsienio keliautojų itin vertinamas gidas Linas Daubaras. Daugiau informacijos apie šias nemokamas ekskursijas – feisbuke. Vietų kiekis ekskursijose ribotas, tad būtina į jas užsiregistruoti iš anksto.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content