Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ papildomi kvietimai teikti paraiškas

Informuojame, kad paskelbti papildomi kvietimai teikti paraiškas Kauno miesto savivaldybei pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Galutinis paraiškų pateikimo terminas Kauno miesto savivaldybei yra 2019 m. spalio 7 d. 17 val.

Konsultacijas dėl paraiškų pildymo ir projektų įgyvendinimo teikia:

Plėtros programų ir investicijų skyriaus specialistės Greta Jorudaitė, el. p. [email protected], tel. (8 37) 42 29 14 ir Evelina Revuckaitė, el. p. [email protected],  tel. (8 37) 42 29 14.

Aktualius kvietimus ir detalesnę informaciją rasite paspaudę čia.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content