Savaitgalį atidarytas atgimęs Santarvės parkas

Prieš porą savaičių skambiai atidarytas Draugystės parkas, o praėjusį savaitgalį lankytojus triukšmingai pasitiko atnaujintas Santarvės parkas. Šilainiuose esančio parko pokyčius po rekonstrukcijos, kauniečiai savo akimis išvydo praėjusį savaitgalį.  

„Santarvės parkas – puikus pavyzdys, kaip pakeitus nedidelę erdvę, ji gali tapti patrauklia laisvalaikio vieta tiek jaunoms šeimoms, senjorams, tiek vaikams. Tai jau ketvirtasis per dvejus metus rekonstruotas Kauno parkas, labai kviečiu visus kauniečius į Santarvės parko atidarymo šventę “, – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Įdomi šventė

Atidarymo šventė startavo jau šeštadienio vakarą, kuomet vyko kino po atviru dangumi seansas. „Romuvos“ kino teatras į parką atvežė nuotykiais kvepiančią istoriją „Dviračiais per Tadžikiją“. Sekmadienį renginį pradėjo nemokamų treniruočių projekto „Judėk sveikai“ funkcinė treniruotė. Nuo pat ryto girdėjosi ir mažųjų parko svečių juokas – vyko mankšta vaikams. Linksmą sekmadienį lydėjo popietės šokiai, kur lankytojai galėjo išbandyti Zumbą.

Nuo šokių iki magiškų triukų

Šventės svečiai turėjo progą išvysti „Kaunas 2022“, „Virtuali biblioteka“ ir kitų projektų pristatymus ir sudalyvauti įvairiose veiklose. Sporto mokykla „Gaja“ kvietė miestiečius išbandyti jėgas prie didžiųjų šachmatų lentos.

Popiet parke vyko „Like Bike“ 300 000 km iššūkio apdovanojimai. Šiai progai šventės organizatoriai parengė specialią saldžią staigmeną – margaspalvius keksiukus.

Atnaujinto parko atidaryme netrūko net ir stebuklų. Garsus iliuzionistas Mantas Wizard svečius stebino rankų miklumu – jis Santarvės parke įkūrė savo magijos kampelį. Parko atidarymo šventę vainikavo orkestro koncerto „Pop“ ir šokėjų pasirodymas.

Kas naujo parke?

Vykdant rekonstrukciją, Santarvės parke pakeista apšvietimo sistema, įrengta moderni vaikų žaidimo aikštelė, išasfaltuoti pėsčiųjų takai. Kauniečių džiaugsmui, teritorija apsodinta naujais augalais ir gėlynais, pasėta nauja veja. Gyventojų patogumui čia įrengti dviračių stovai, nauji patogūs suoliukai ir šiukšliadėžės.

Tai jau ketvirtasis per dvejus metus atidarytas rekonstruotas Kauno parkas. Pernai duris atvėrė Dainavos ir Kalniečių, šiemet – Draugystės parkas.

 

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content