Keičiasi viešojo transporto maršrutai ir tvarkaraščiai

Nuo gegužės 22 dienos keičiami 39-ojo (Romainiai–Kauno klinikinė ligoninė–Neveronių g., Neveronys) ir 45-ojo (Respublikinė Kauno ligoninė–Palemonas) autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai darbo ir poilsio dienomis.

Taip pat dėl Laisvės alėjos ir Šv. Gertrūdos gatvės sankryžos rekonstrukcijos nuo gegužės 20 dienos keičiami
1-ojo (Islandijos pl.–Vaidoto g.), 13-ojo (Islandijos pl.–Centras), 16-ojo (Partizanų g.–Centras) troleibusų ir 29-ojo (Kauno oro uostas–Geležinkelio stotis), 35-ojo (Vytėnai–Freda) autobusų maršrutai ir jų eismo tvarkaraščiai. Autobusai ir troleibusai nuo Savanorių prospekto važiuos Šv. Gertrūdos g., Šauklių gatve iki Kauno pilies, atgal važiuos Šauklių g., Šv. Gertrūdos gatve iki E. Ožeškienės g. stotelės, toliau – įprastais maršrutais.

Daugiau informacijos:  http://www.stops.lt/kaunas/

 

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content