Kaune baigta formuoti savivaldybės administracijos komanda

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju dirbs iki šiol Transporto ir eismo organizavimo skyriui vadovavęs Paulius Keras. Jo kandidatūrai antradienį slaptu balsavimu pritarė Kauno miesto taryba, baigusi komplektuoti visą administracijos vadovų komandą.

Dėkodamas už jam išreikštą pasitikėjimą, ilgametis specialistas tikisi savo ligšiolinę patirtį sėkmingai pasitelkti naujose pareigose: „Kuruojamas sritis pavaduotojams paskirstys administracijos direktorius, tačiau aš jaučiuosi stipresnis ten, kur dirbau ir anksčiau. Neabejoju, kad per ilgus darbo metus įgytos žinios ir patirtis sėkmingai pasitarnautų transporto, eismo srityse, taip pat dirbant su ūkio dalimi. Man artimesnė ta vadinama kietoji infrastruktūra.“

Ilgametis Kauno miesto savivaldybės specialistas prisijungė prie neseniai paskirtų kolegų. Praėjusiame posėdyje tarybos sprendimu į administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas deleguoti iki tol Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėju dirbęs Tadas Metelionis ir Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolanta Baltaduonytė.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content