Kaunas rinks šeimyniškiausią darbovietę

Kauno šeimos taryba skelbia akciją „Darbovietė – atvira šeimai“ ir kviečia visus darbdavius gegužės 13-17 dienomis prisijungti bei drauge minėti Tarptautinę šeimos dieną. Originaliausių idėjų autorių laukia staigmenos. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Kauno miesto savivaldybės administracija.

Artėjantis trečiadienis daugeliui kauniečių turėtų tapti neeiline darbo diena. Įmonių, įstaigų ir kitų organizacijų vadovai raginami atverti duris savo darbuotojų šeimoms, kad ši diena jiems taptų išskirtine.

Bendradarbių piknikas drauge su namiškiais, ekskursija po įstaigą darbuotojų šeimos nariams, viešnagė tėčio ar mamos darbo kabinete, o galbūt trumpa prezentacija kolegoms apie savo šeimą? Bet kuri iš šių idėjų gali būti įgyvendinta švenčiant Tarptautinę šeimos dieną. Oficialiai ji minima gegužės 15-ąją.

„Neseniai paminėjome Motinos dieną, o neilgai trukus ateis ir Tėvo diena, tad labai simboliška, kad tarp šiųdviejų mes švenčiame Šeimos dieną. Jau trečius metus inicijuojame akciją „Darbovietė – atvira šeimai“, kuria kviečiame visus darbdavius įprasminti šeimos ir darbo vertybes. Juk darbas – darbu, bet šeima yra visų brangiausias turtas, todėl bent kartą metuose visa tai galime simboliškai apjungti į vieną“, – kalbėjo Kauno miesto šeimos tarybos pirmininkė Ramunė Jurkuvienė.

Idėjos sumanytojai ragina kauniečius tądien dalintis savo šeimų gyvenimo akimirkomis bei istorijomis, taip parodant, kokia svarbi šeima kiekvienam iš mūsų.

Visi atsiliepusieji į šią iniciatyvą, kviečiami fiksuoti Šeimos dienos emocijas bei įspūdžius, o geriausias akimirkas su trumpais aprašymais iki gegužės 24 d. siųsti el. paštu [email protected]. Nuotraukų galerijas Kauno miesto savivaldybės Šeimos taryba publikuos savo feisbuko paskyroje (fb.com/seimostaryba), o įdomiausių istorijų autoriai bus pakviesti į susitikimą su akcijos organizatoriais ir apdovanoti.

„Šeimos diena tampa kasmetine tradicija ir Kauno miesto savivaldybėje. Dirbame pastate su turtinga istorija, tad kviesime namiškius pažinti ją iš arčiau. Profesionalus gidas surengs ekskursiją po pastatą. Esu tikra, kad ir kiti darbdaviai turės užtektinai fantazijos bei kūrybiškų idėjų, kad jų kolektyvuose tai būtų išskirtinė darbo diena. Galbūt iš arti pažinta tėvų profesinė patirtis padės vaikams renkantis ateities profesijas“, – sakė Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Tarptautinė šeimos diena pradėta minėti 1994 metais Jungtinių Tautų Organizacijos sprendimu. Kauno šeimos taryba yra prie Savivaldybės tarybos visuomeniniais pagrindais veikiantis patariamasis organas. Vienas pagrindinių Šeimos tarybos siekių, kad Kaunas taptų šeimai palankiu miestu.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content